Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Wyszukiwarka

Kategorie w sklepie

Gry Książki Podręczniki
Wielka Polska

Strefa zgniotu

Strefa zgniotu

Informacje o produkcie

ocena: 5/5
zobacz opinie
cena: 28,90 zł
Sugerowana cena: 44,90 zł
Produkt chwilowo niedostępny
Niebezpieczne związki Donalda Tuska - Sumliński Wojciech, Budzyński Tomasz


Donald Tusk jest jednym z najważniejszych polityków polskiej sceny politycznej , a obecnie pełni jedną z czołowych funkcji w UE.

Wojciech Sumliński i Tomasz Budzyński dokonują wnikliwej analizy działalności Tuska , na którego działania cieniem kładą się związki z niemieckim wywiadem. Czy miało to wpływ na późniejsze decyzje tego polityka, które były niekorzystne dla polskiej gospodarki, a przynosiło profity niemieckiej gospodarce?

Czy Donald Tusk miał parasol ochronny zewnętrznych mocodawców i brał udział w niejasnych interesach mających znamiona działań mafijnych ?

Śledztwo dziennikarskie Wojciecha Sumlińskiego i Tomasza Budzyńskiego, uświadamia czytelnikowi , ze wbrew propagandzie ośrodków medialnych przychylnych rządom platformy, Polska pod rządami Tuska to kraj przeżarty aferami na wskrośWojciech Sumliński, najbardziej inwigilowany dziennikarz śledczy w Polsce i Tomasz Budzyński, major Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, w swojej najmocniejszej książce odsłaniają nam niebezpieczne związki Donalda Tuska z niemieckim wywiadem, światem służb specjalnych i mafijnym półświatkiem. Starannie przygotowane 300 stron rzetelnie zebranych i aż dotąd opatrzonych klauzulą najwyższej tajności informacji dotyczących jednego z najważniejszych europejskich polityków od kilkudziesięciu lat ogrywającego kluczową rolę w wydarzeniach, które miały i wciąż mają wielki wpływ na polską rzeczywistość.
Rzetelnie napisana książka, którą czyta się jak thriller polityczny, lecz na którą składają się zweryfikowane fakty, ujawniająca porażającą, a zupełnie nieznaną opinii publicznej prawdę o ludziach na szczytach władzy.
Tabela cech produktu
Wymiary 138 x 210 mm
Ilość stron 300

Twoje imię
Komentarz
Ocena
2018-12-12 07:51:08 Tomasz 5
Domyślaliśmy się niejasnych powiązań Donalda Tuska, ale zapis śledztwa przeprowadzonego przez Wojciecha Sumlińskiego i Tomasza Budzyńskiego przynosi wstrząsające rezultaty . Powiązania Donalda Tuska z niemieckim wywiadem i skala tych powiązań budzą zaskoczenie . Niebezpieczne związki Donalda Tuska to książka pokazująca prawdziwą twarz polskiej sceny politycznej .
2018-10-03 20:38:23 Waldek ZeT 5
W końcu ktoś odsłoni prawdziwą twarz Donka, który tak dużo złego zrobił dla Polski i Polaków, a propaganda . Całe szczęście , że nie może już tutaj w naszym kraju robić swoich szemranych interesów

Klienci, którzy kupili: Niebezpieczne związki Donalda Tuska, kupili również:

Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera. Kto naprawdę go zabił?

Powrót do Jedwabnego

 
cena: 24,80 zł
Sugerowana cena: 37,90 zł
details  add
cena: 28,50 zł
Sugerowana cena: 44,90 zł
details  add

Twój koszyk

ilość towarów:
0
wartość zakupów:
0,00 zł
do kasy

Bestsellery

1

Wielka Polska

cena: 49,90 zł
3

Z pierwszej piłki

cena: 38,43 zł
4

Plagi Sanhedrynu

cena: 69,00 zł
7

Strollowana rewolucja

cena: 37,90 zł
8

Cham niezbuntowany

cena: 41,00 zł
9

Powrót do Jedwabnego

cena: 28,50 zł

Newsletter

Polecane Książki