Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Wyszukiwarka

Kategorie w sklepie

Gry Książki Podręczniki

Alkoholowe Dzieje Polski

Jak pili dawniej wyroby alkoholowe nasi przodkowie ? Niezależnie od pozycji społecznej niejednokrotnie pili aż do utraty przytomności . Pili władcy , rycerstwo , szlachta i chłopi . Mamy tradycje w biesiadowaniu

Informacje o produkcie

Dom dla lalek

Wydano:2017-06-14
ISBN:978-83-7999-935-4
EAN:9788379999354
Autor:Gardner Lisa
Wydawca:SONIA DRAGA
Kategoria:THRILLER
Oprawa:Miękka
ocena: 0/5
zobacz opinie
cena: 28,00 zł
Sugerowana cena: 38,00 zł


Dom dla lalek Gardner LisaThrillery Lisy Gardner to powieści, w których można natknąć się na przerażające osobowości , skrajne przypadki psychopatycznych osobników .

Dom dla lalek- zagadka , której rozwiązanie wymagania niekonwencjonalnego prowadzenia śledztwa

'Nazywam się Nicky Frank. Choć. raczej się tak nie nazywam'.Nicole Frank nie powinna była przeżyć wypadku samochodowego, a co dopiero wspiąć się nocą ranna na stromy, błotnisty jar. Nie w ciemnościach, nie w deszczu, nie z odniesionymi obrażeniami. Ale jedna myśl pozwala jej zwalczyć wszelkie przeciwności i znaleźć pomoc: Vero. 'Szukam małej dziewczynki. Muszę ją uratować. Tylko że. ona raczej nie istnieje'.Sierżant Wyatt Foster jest sfrustrowany, gdy nawet policyjny pies tropiący nie jest w stanie znaleźć śladów tajemniczego zaginionego dziecka - dopóki nie pojawia się ze swoimi szokującymi rewelacjami mąż Nicky, Thomas. Nicole Frank doznała kilku urazów mózgu, więc policjanci nie powinni ufać jej słowom. 'Mój mąż twierdzi, że zrobi wszystko, żeby mnie ocalić. Ale. raczej mu się nie uda'.Kim jest Nicky Frank i co się stało tej nocy, gdy jej auto wypadło z drogi? Czy był to rzeczywiście wypadek czy też coś bardziej złowrogiego? Kobieta nie ma przecież rodziny ani żadnych przyjaciół. Im głębiej Wyatt kopie, tym bardziej się niepokoi. Bo okazuje się, że to nie pierwszy wypadek Nicky w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Wygląda na to, że ktoś bardzo pragnie jej śmierci.

Tabela cech produktu
Wymiary 144 x 205 mm
Ilość stron 366

Twoje imię
Komentarz
Ocena
Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twój koszyk

ilość towarów:
0
wartość zakupów:
0,00 zł
do kasy

Newsletter

Polecane Książki