Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Wyszukiwarka

Kategorie w sklepie

Gry Książki Podręczniki
Masoneria Polska 2020

Ostatnie lata polskiego Wilna

Barwny życiorys Wilna

Informacje o produkcie

Dziennik chuligana

Wydano:2017-05-16
ISBN:978-83-7674-598-5
EAN:9788376745985
Autor:Gadowski Witold
Wydawca:REPLIKA
Kategoria:PUBLICYSTYKA REPORTAŻ FELIETON
Oprawa:Miękka
ocena: 5/5
zobacz opinie
cena: 27,90 zł
Sugerowana cena: 35,90 zł
Produkt chwilowo niedostępny


Dziennik chuligana - Witold Gadowski


Felietony Witolda Gadowskiego "Dziennik Chuligana" to na wskroś niepoprawne politycznie spostrzeżenia znanego felietonisty, opisujące nienormalność otaczającej nas rzeczywistości. Demony absurdów socjalizmu wracają i tym razem nie przybywają do nas ze wschodu .


Oddaję Państwu w dłonie teksty pisane uczciwie i solidnym atramentem własnych emocji i przeczuć. Nie kryję sympatii, nie ceregielę się z tymi, których nie poważam.Niewiele mogę zdziałać, ale jeśli Dziennik chuligana nie pozostawi Was letnimi, jeśli będzie potrafił zapalić i skłonić do działania, to przypnę sobie Państwa emocje do klapy jak najlepsze odznaczenie.A jeżeli wkurzycie się na mnie i obsobaczycie najgorszymi słowami, jeśli uznacie, żem waryjat i człek cholerny - to też podskoczę z ukontentowania. Chuligaństwo polega bowiem na płataniu i takich facecji.Kiedyś miałem dobre maniery i uważałem, że można nimi wiele zdziałać. Dziś już nie mam czasu na branie bułki przez bibułkę. Czasami więc zamiast misternej puenty i skrzącego się od wykwintności sylogizmu pojawia się 'piącha' i przyłożenie z byczka.Uczciwego chuligana różni jednak od prostaka i chama wyczucie subtelnej nutki honoru. Chuligan zna swoje miejsce w szyku.Wiedział o tym Andrzej Bobkowski, staram się przestrzegać tej zasady i ja.Nie ma co dużo gadać. Przeczytajcie sami.Witold Gadowski o sobie:Jestem człowiekiem w nieustannym ruchu. Uważam się za dziennikarza, reportera opisującego rzeczywistość taką jaka ona jest. Bywam pisarzem, poetą, autorem piosenek, zajmuję się także filozofowaniem i publicystycznym opisem otaczającego mnie świata. Staram się być niezależny i prawdomówny.
Tabela cech produktu
Wymiary 130 x 200 mm
Ilość stron 304

Twoje imię
Komentarz
Ocena
2017-05-31 14:47:59 Oskar 5
Felietony Gadowskiego czyta się z prawdziwą przyjemnością . Doskonałe obserwacje otaczającej nas rzeczywistości i coraz bardziej natarczywa interpretacja zgodnie z poprawnością polityczną jak dominuje w mediach . Przytłaczająca rzeczywistość . Dziennik chuligana , to rzeczywiście zapis kogoś , kto podaje zachodzące zjawiska i wydarzenia analizie i potrafi wyciągnąć precyzyjne wnioski. Doskonała lektura

Twój koszyk

ilość towarów:
0
wartość zakupów:
0,00 zł
do kasy

Bestsellery

1

Powrót do Jedwabnego

cena: 28,50 zł
2
3

Księgi Jakubowe

cena: 69,90 zł
4

Bieguni

cena: 32,20 zł
5

Miłość leczy rany

cena: 39,90 zł
8

Zamęt

cena: 25,80 zł
9

Pięć lat kacetu

cena: 32,90 zł
10

Newsletter

Polecane Książki